Skladovací služby

Skladovací služby Praha

Pro stěhování jsme rozšířili další služby o skladování nábytku až do 1000 m3 skladovacích prostor v temperovaném skladu na dobu od 1 měsíce až po několikaleté uskladnění.

Nabízíme skladovací prostory, které využijete při stěhování firmy či bytu. Sklady jsou čisté a zabezpečené. Sklady v Jílovém u Prahy lze využít při stěhování těžkých břemen.

Sklad v Praze, hlídaný, temperovaný

7 Kč za 1m2/den Při stěhování 30 dnů ZDARMA

Naše stěhovací společnost Dankar Praha nabízí k pronájmu skladové prostory, které se nachází ve střeženém a uzavřeném areálu v Jílovém u Prahy, cca 20 km jihozápadně od Prahy. Příjezd možný pro osobní i nákladní dopravu s možností parkování přímo před skladovou halou. Jedná se o přízemní, nepodsklepenou, nevytápěnou skladovou halu. Využitelná výška 2,5 – 5 m. Vstup do prostor zajišťují vjezdová vrata o rozměrech 3,20 x 3 m. Možnost úpravy vrat na maximální výšku 4,80 m a šířku 7 m a jiných stavebních úprav dle potřeb nájemce. Podlahy jsou betonové, bez omezení nosnosti. Osvětlení skladovací haly je zajištěno prosvětlovacím pásem ve střeše budovy + el.osvětlení. Manipulační technika: vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky. Dostatečná manipulační plocha. Po domluvě s dispečinkem přístup do skladových prostorů 24 hodin denně, včetně víkendů. Kancelář, sociální zařízení, telefonní linky jsou v jiné nemovitosti a jejich pronájem není vázán na pronájem skladů. Sklady využíváme při stěhování firem, bytů, či nadměrných břemen.
  • Garantujeme přístup do skladovacích prostor 7 dní v týdnu, od 7:00 do 17:00 hodin.
  • Při stěhování je první měsíc skladování zdarma.

Pokud při stěhování potřebujete staré a nepotřebné věci zlikvidovat či vyhodit, odvezeme je do sběrných dvorů či výkupu surovin (kov, papír, šrot).

 

Vybrané reference skladovacích služeb