Reference

Reference stěhování firem

Stěhovací firma Dankar Praha si Vám dovolí v krátkosti představit několik významných klientů, kterým opakovaně poskytujeme námi nabízené služby. Za dobu 18ti leté existence firmy jsme přestěhovali spoustu spokojených zákazníků.

Reference stěhování firem a bytů Praha DANKAR. Stěhovací služby poskytuje pro zákazníky v celé ČR a Praha. Levné stěhování a kvalitní služby pro stěhování firem Praha, stěhování bytů Praha, stěhování Praha.

Zárukou bezstarostného stěhování firmy je i pojištění u České pojišťovny, a.s. za škodu vzniklou zákazníkovi při přepravě a manipulaci do výše 3 000 000 Kč, které je při vnitrostátním stěhování zahrnuto v ceně.

Stálí klienti stěhování

Pozemkový fond ČR Kompletní stěhovací servis (Stěhování firmy a nábytku Praha – Praha, nábytek, archivy, likvidace atd. )
Ministerstvo zemědělství ČR Stěhování kancelářského nábytku a vybavení, archivy.
Česká televize a.s. Stěhování rekvizit (nábytek, kulisy, piana a koncertní křídla).
Wincor Nixdorf a.s. Doprava a stěhování bankovní techniky.
UNIQA pojišťovna Stěhování kancelářského nábytku a vybavení.
ABN AMRO Bank N.V. Poskytujeme veškeré služby spojené se stěhováním (stěhování kanceláří, skladování nábytku, likvidace odpadu a skartace dokumentů)
RWE Plynoprojekt s.r.o. Stěhování kancelářského nábytku, archivů, vybavení, likvidace a skartace.
ČPZ Pojišťovna Stěhování kancelářského nábytku, archivů, vybavení, likvidace a skartace.
 
 

Další reference stěhování firem v Praze

 

Certifikáty

Objednat stěhování bytů lze několik dní před stěhováním. Objednat stěhování firmy je vhodné rezervovat více jak 14 dní předem.