Likvidace nepotřebného vybavení po stěhování bytu

Likvidace domovního odpadu po stěhování bytu

Po stěhování bytu vždy vznikne množství odpadu, který do běžné popelnice rozhodně nepatří. Více vzniká odpadu, čí starší vybavení a byt je. Odpadem z bytu může bývají již staré oblečení, krabice od čehokoli, náhradní díly ke spotřebičům, které již dávno není v bytě.

Nabízíme skladovací prostory, které využijete při stěhování firmy či bytu. Sklady jsou čisté a zabezpečené. Sklady v Jílovém u Prahy lze využít při stěhování těžkých břemen.

Likvidace nepotřebného vybavení

Dále se při stěhování likviduje nábytek, vybavení garáží, a sklepů. Při stěhování bytů se majitelé rozhodnout že již některé vybavení obmění. Vzniká tím domovní odpad, který naše stěhovací firma likviduje do sběrných dvorů. Likvidace nepotřebného vybaveni po stěhování bytů je téměř nepostradatelnou součástí stěhovacích služeb. V Praze je několik sběrných dvorů pro občany a firmy a jsou i zaměřené na běžné odpady jako i nadměrný objemný odpad. Někteří majitelé se při stěhování do menších svých věcí nechtějí vzdát a proto využívají našich skladovacích služeb. Pokud přesto lidé požadují některé předměty likvidovat, je možné využít výkupu sběrných surovin na papír či kov. Odvezením předmětů do sběrny surovin získáte peníze a pomůžete životnímu prostředí.