Likvidace nepotřebného vybavení po stěhování firmy

Likvidace kancelářského odpadu i vybavení po stěhování firmy

Při stěhování vzniká často velké množství odpadů. Odpadem může být již nepoužívané kancelářské vybavení stoly, židle, stolky či kancelářské potřeby.

Nabízíme skladovací prostory, které využijete při stěhování firmy či bytu. Sklady jsou čisté a zabezpečené. Sklady v Jílovém u Prahy lze využít při stěhování těžkých břemen.

Likvidace nepotřebného vybavení

Likvidace nepotřebného vybaveni po stěhování je téměř nepostradatelnou součástí stěhovacích služeb. Před i při stěhování firmy nebo bytu lze zajistit odvoz firemního odpadu do některého pražského sběrného dvora. V Praze je sběrných dvorů na odpady několik a jsou i zaměřené na běžné odpady jako jsou kancelářské papíry až po objemný odpad typu stolů či skříní. Pokud svůj nepoužívaný inventář nechcete zlikvidovat, ale nemáte jej momentálně kde uskladnit, lze využít skladovacích prostor v Jílovém u Prahy. Z firemního vybavení často skladujeme trezoru, kancelářské židle, archivy, lampy. Některé věci lze recyklovat, proto odpady mohou končit ve sběrnách či výkupnách surovin. Před vyhozením se rozhodněte, zda staré kovové lavice skončí na skládce nebo za ně utržíte peníze a ještě pomůžete životnímu prostředí.