Často kladené dotazy

Často kladené dotazy

Pokud požadujete stěhování bytu pouze po Praze, stačí objednat stěhovací služby přibližně týden předem. Často kladené otázky kolem stěhování firmy a bytu po Praze i mimo Prahu.

Kolik stojí stěhování firem a bytů v Praze?

Konečná cena za stěhování a další spojené práce je vždy vyčíslena na základě reálného množství hodin a počtu ujetých kilometrů. Orientační cenu za stěhování firem po Praze si můžete spočítat v našem kalkulátoru. Dále máte možnost dovědět se konečnou cenu ještě před zahájením stěhování a to při návštěvě našeho odborného pracovníka u vás.

Kdy stěhování bytů a firem objednat?

Pokud požadujete stěhování bytu pouze po Praze, stačí objednat stěhovací služby přibližně týden předem. Pokud si přejete stěhovat pouze jednotlivé předměty, objednejte stěhování (přepravu) jeden až pět dní předem. Budete-li si přát vybavení bytů a kanceláří zabalit, objednejte služby pět dní dříve. Objednací doba je závislá od rozsahu požadovaných služeb. Stěhování firem po Praze a mimo Prahu je nutné rezervovat více jak čtrnáct dní předem. Požadujte-li kompletní stěhování firmy, zahrnující plánování, balení, inventarizace předmětů, zapojení IT a počítačů, nutné stěhování objednat více jak tři týdny předem. Při stěhování je možné využít našeho meziskladu.

Půjčíte mi krabice a bedny pro stěhování?

Pro stěhování Vám zapůjčíme krabice, bedny vhodné pro většinu stěhovaných předmětů. Nabídneme Vám i veškerý obalový materiál, jako folie či bublinkové folie.

Kam stěhujeme firmy a byty?

Stěhování zajišťujeme po České republice, Evropě naší specialitou je Praha a Středočeský kraj. Při stěhování používáme nákladní auta různých značek a velikostí nákladového prostoru. Máme k dispozici auta od objemu 12m² (Renault Boxer), do objemu prostoru 40m² (auto Scania).

Jaká je cena stěhování?

Orientační cena stěhování firmy či bytu lze snadno spočítat v našem kalkulátoru. Cena je určena vzdáleností, množstvím vybavení, velikostí auta, přípravou

Máte dotaz ohledně stěhování?